Read Sługa Boży by Jacek Piekara Free Online


Ebook Sługa Boży by Jacek Piekara read! Book Title: Sługa Boży
The author of the book: Jacek Piekara
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 485 KB
Edition: Fabryka Słów
Date of issue: April 6th 2012
ISBN: No data
ISBN 13: No data

Read full description of the books Sługa Boży:

Oto on - inkwizytor i Sługa Boży. Człowiek głębokiej wiary.

Oto świat, w którym Chrystus zstąpił z krzyża i surowo ukarał swych prześladowców. Świat, gdzie słowa modlitwy brzmią: I daj nam siłę, byśmy nie przebaczali naszym winowajcom. Świat, w którym nasz Pan i jego Apostołowie wyrżnęli w pień pół Jerozolimy.

W Słudze Bożym czarnoksiężnicy odprawiają bluźniercze rytuały, demony zstępują na świat, czarownice knują mroczne intrygi. A temu wszystkiemu musi przeciwstawić się człowiek, którego serce jest tak gorące jak ogień stosów, na które posyła swe ofiary.

Read Ebooks by Jacek PiekaraRead information about the author

Ebook Sługa Boży read Online! Od lat zajmuje się multimediami i szeroko pojmowaną popkulturą. Pracował jako zastępca redaktora naczelnego pism „Click” i „Game Ranking” oraz naczelny magazynu „Fantasy”. Prowadził programy autorskie w Radiu WAWA. Reżyserował dubbingi. Tworzył i tłumaczył scenariusze gier komputerowych. Od kwietnia 2008 – szczęśliwy tata małego Kacperka.
Jeden z najpopularniejszych pisarzy fantastycznych. Prowokujący. Zaskakujący. Potrafi rozbawić, zbulwersować, dotknąć do żywego. Wymyka się oczekiwaniom. Ledwie okrzepł w szatach inkwizytora, niespodzianie wdział żupan.Ebooks PDF EpubAdd a comment to Sługa Boży
Read EBOOK Sługa Boży by Jacek Piekara Online free

Download PDF: suga-boy.pdf Sługa Boży PDF