Read Ghosthunters and the Muddy Monster of Doom! by Cornelia Funke Free Online


Ebook Ghosthunters and the Muddy Monster of Doom! by Cornelia Funke read! Book Title: Ghosthunters and the Muddy Monster of Doom!
The author of the book: Cornelia Funke
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 19.17 MB
Edition: Chicken House
Date of issue: April 1st 2007
ISBN: 0439862698
ISBN 13: 9780439862691

Read full description of the books Ghosthunters and the Muddy Monster of Doom!:

Lõpuks ometi on Tomi oskused suured, et ta on valmis "tondipüüdja diplomi" saamiseks vajalikku eksamit sooritama. Selgub, et tont, kelle vastu ta saadetakse, on hoopis tugevam ja hirmsam kui esialgu arvati ning temaga võitlemiseks tuleb kõik jõud ühendada. Raske on, aga loomulikult nad võidavad.
See on Cornelia Funke tondipüüdjate neljaosalise sarja viimane raamat, eelmised kolm on:
1. "Ghosthunters and the Incredibly Revolting Ghost!"
2. "Ghosthunters and the Gruesome Invincible Lightning Ghost!"
3. "Ghosthunters and the Totally Moldy Baroness!"
Hinnates nüüd sarja tervikuna, ütleksin, et kõige naljakam oli esimene raamat, kuid loona tugevaim neljas, kõige kehvem aga teine osa. Läbivalt häirisid mind kaks asja. Esiteks lühendite kasutamine, näiteks Averagely Spooky Ghost (ASG) või Incredibly Revolting Ghost (IRG). Korra või paar nimetamisest oleks piisanud, pidev kordamine läks tüütuks. Ka ei meeldinud mulle illustratsioonid, eelistan "ilusaid" pilte. Mu lemmik illustraator on näiteks Siima Škop, kes oleks kindlasti ka kõik tondid kauniks joonistanud.
Lõppkokkuvõttes oli tore lugemine, kõik raamatud olid natuke kõhedusttekitavad, naljakad ning õnneliku lõpuga, sest kõik tondid said lõpuks võidetud. Nii, et lapsele annaksin lugeda küll. Tegelikult võiks Funke veel ühe raamatu kirjutada, sest neljandas raamatus tuli tondipüüdjate meeskonnale üks hea ja kasulik lisandus juurde ning oleks tore teada, kuidas nende koostöö edaspidi kujuneb.

Read Ebooks by Cornelia FunkeRead information about the author

Ebook Ghosthunters and the Muddy Monster of Doom! read Online! Cornelia Funke is a multiple award-winning German illustrator and storyteller, who writes fantasy for all ages of readers. Amongst her best known books is the Inkheart trilogy. Many of Cornelia's titles are published all over the world and translated into more than 30 languages. She has two children, two birds and a very old dog and lives in Los Angeles, California.Ebooks PDF EpubAdd a comment to Ghosthunters and the Muddy Monster of Doom!
Read EBOOK Ghosthunters and the Muddy Monster of Doom! by Cornelia Funke Online free

Download PDF: ghosthunters-and-the-muddy-monster-of-doom.pdf Ghosthunters and the Muddy Monster of Doom! PDF