Read Ay'da 172 Saat by Johan Harstad Free Online


Ebook Ay'da 172 Saat by Johan Harstad read! Book Title: Ay'da 172 Saat
The author of the book: Johan Harstad
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 585 KB
Edition: İthaki Yayınları
Date of issue: December 11th 2015
ISBN: No data
ISBN 13: No data

Read full description of the books Ay'da 172 Saat:

Ay'a gitmek ister misiniz?

NASA, kırk yıllık uzun aranın ardından Ay'a insanlı bir yolculuk düzenlemeye karar verir. Dünya'dan üç genç de bu yolculuğa katılmaya hak kazanır: Midori, Antoine ve Mia.

Ay'a yolculuk sorunsuz bir şekilde tamamlanır, ama aslında sorun Ay'ın bizzat kendisidir. Ay üssü DARLAH 2'de sıradışı olaylar baş gösterir; Ay'daki bir şey uzun uykusundan uyanmıştır. Kısa bir süre sonra DARLAH 2'nin sakinleri orada yalnız olmadıklarını fark ettiklerinde, yaşamak ve eve dönmek için mücadele etmek zorunda kalırlar.

"İskandinav gerilimi, adeta bilimkurgu-korku sinemasıyla buluşuyor." -
-Voya-

"Okuru kendine bağlayan, eşsiz bir bilimkurgu."
-SLJ-

"Hem psikolojik hem de atmosferik olarak rahatsız edici."
-Publishers Weekly-

"Baş döndürücü ve korkutucu."
-Booklist-

Bu kitapta okuyacaklarınız belki de neden Ay'dan arkamıza bakmadan kaçıp onu rahatsız etmemeyi seçtiğimizin ürkütücü bir cevabı.Brageprisen Ödülü (2008) Ubok/Dagbladet: Tüm Zamanların En İyi Genç Yetişkin Kitabı Ödülü (2014)

Read Ebooks by Johan HarstadRead information about the author

Ebook Ay'da 172 Saat read Online! Johan Harstad is a Norwegian author, graphic designer, playwright, drummer, and international sensation. He is the winner of the 2008 Brage Award (Brageprisen), previously won by Per Petterson, and his books have been published in over 11 countries. In 2009, he was named the first ever in-house playwright at the National Theatre in Oslo. His first novel Buzz Aldrin, What Happened To You In All The Confusion, originally published in Norway by Gyldendal in 2005, was made into a TV series in 2009 starring The Wire’s Chad Coleman. Harstad lives in Oslo.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Ay'da 172 Saat
Read EBOOK Ay'da 172 Saat by Johan Harstad Online free

Download PDF: ayda-172-saat.pdf Ay'da 172 Saat PDF